Bu Yılın Favori Parçaları

1 yıl önce
374 kez görüntülendi

Bu Yılın Favori Parçaları

Bu yılın favori parçalarını ve genel anlamda modasını belirleyen starlardır. Sevilen ve ilgi gören, sıkça göz önünde olan sanatçılar, pop starlar, dünya yıldızlarının kullandığı, boy gösterdiği parçalar insanların gözdesi oluverir. Bir galada başrol oyuncusu kadın leoparlı yırtmaçlı bir elbise giyse, hemen onun stili takip edilmeye başlanır. Bu yılın en favori en aranan parçalarının başında kemer ve çana geliyor. Birbirinden şık, desenli, renkli ve göz alıcı kemer ve çantalar kadınların beğenisine sunuluyor. Özel tasarımlarda yeni parçalar aklımızı alıyor. Ünlüler favori olan parçaları üst üste takma veya kullanma akımına kapıldı.

Biz de durur muyuz hiç? Yine idollerimizi takibe almaya başladık. Aksesuarları ve bazı trend parçaları bir arada veya üst üste kullanmaya başladık. Tabii, yakışan var yakışmayan var. Mühim olan karşıdan bakınca yakıştırabilmek kendine.. Gündemde olan gözde parçalardan biri de şapka. Hiçbir sezon modasını yitirmiyor ve her tarza uygun bir şapka bulmak mümkün oluyor. Biz hanımların şıklığını tamamlayan bu efsane üçlü, adeta vazgeçilmezimiz.. tabii bazı kadınların da en önemli aksesuarı makyajı veya saçıdır.

Hatta bir giydiğiniz bir daha giymeyen kadınlar bile çok sevdiği aksesuar veya parçaları sürekli taşıyabiliyor. Zaman zaman birbirinden farklı fularlar da ilgi odağı oluyor. Şıklığı tamamlayan parçaların ilk sıralarında yer alıyor. Ünlü bir yıldız ise şu sırada birbirinden pahalı ve şık tasarımlı kolyeleri ile gündemde. Bu çekici kolyeler, kıyafeti tamamlamıyor adeta tek başına star niteliği taşıyor. Kimi dönem, bir desen veya tema üzerine yoğunlaşılır modada. Leopar vardı, yılan derisi, timsah derisi, baykuş simgesi, kurukafa her yerdeydi yakın zamana kadar ve tabii ki zımbalar. Gözlük ise özellikle yaz aylarında vazgeçilmezi olur herkesin. Sadece güneşten korumak için değildir. Adeta bir ikondur. Rengi, markası, modeli, moda olanı alıp kullanma gözlükte de geçerli. Çiçek, böcek, kelebek, kalp gibi desenler ise oldukça demode.

Bu Yılın Favori Parçaları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık