Demet Şener güzellik sırlarından bahsetti

1 yıl önce
3.968 kez görüntülendi

Demet Şener güzellik sırlarından bahsetti.

Levent’teki 450 metrekarelik 4 katlı villasının kapılarını Instyle Home dergisine açan Demet Şener, güzellik sırlarından da bahsetti: “Güneşten yüzümü korumaya çok gayret ediyorum. Neredeyse güneşe çıkmıyorum..
Şu sıralar İbrahim Kutluay (43) ile boşanma aşamasında olan Demet Şener (40), yaklaşık 12 yıldır Levent’teki 450 metrekarelik 4 katlı villasında yaşıyor. Dergiye verdiği röportajda çocukları İrem (11) ve Ömer (8,5) ile geçirdiği vaktin çok değerli olduğundan bahseden model “Bu yüzden benim için evde aynı anda sofraya oturmak önemli kurallardan biri” diye konuştu. Podyumlara geri dönen Şener, güzellik sırlarını ise şöyle anlattı: “Sabahları erken kalkanlardanım. 12 yıldır yoga yapıyorum. Evime haftanın 4 günü gelen hocam ile de vücut çalışması gerçekleştiriyorum.
Sağlık için spor şart. Güneşten yüzümü korumaya çok gayret ediyorum. Neredeyse güneşe çıkmıyorum.”

Beyaz hakimiyeti..

VİLLANIN ilk 2 katında geniş bir salon yer alıyor. Beyaz rengin hakim olduğu evin üst katında ise 5 yatak odası bulunuyor. Girişin üstünde çalışma odası ve çocuklarının yatak odaları var. Banyosu ve giyinme odası bulunan süit şeklinde tasarlanan yatak odası da evin çatı katına konumlanmış..

Demet Şener güzellik sırlarından bahsetti Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. damla dedi ki:

    tşkler çok güzel yazı olmuş güzel site başarılar.

  2. Hatice dedi ki:

    çok güncel site olmuş tebrikler gayet güncel yazılar konular hep glicem .

  3. Sinem dedi ki:

    Çok güzel site olmuş tebrikler.Yazılarınzı gayet güncel

Yorum Yaz


Yukarı Çık