Maddi Sıkıntıları mı Var! Demet Akalın 11 Yıllık Kıyafetiyle Sahneye Çıktı

1 yıl önce
618 kez görüntülendi

Maddi Sıkıntıları mı Var! Demet Akalın 11 Yıllık Kıyafetiyle Sahneye Çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı haciz şokuyla gündeme gelen Demet Akalın, Bodrum’da 11 yıllık kıyafetiyle sahneye çıktı. Akıllara “Demet Akalın, maddi sorunlar mı yaşıyor?” sorusu geldi.

DOSTUNDAN ALMIŞ

Muğla’da Yalıkavak Mahallesi’nde bulunan bir beachte 11 yıllık kıyafetiyle sahne alan Demet Akalın, kendini parfüm yağmuruna tuttu. Akalın’ın sahne öncesinde oldukça keyifli olduğu gözlendi.

11 YILLIK KIYAFETLE ÇIKTI

Demet Akalın sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Soruları yanıtlarken parfümüne sarılan ve tepeden tırnağa kendisini parfüme boğan Akalın, giymiş olduğu sahne kıyafetini ise 11 yıl önce yakın bir dostundan aldığını söyledi.

KURBAN KESECEK

Her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da kurban keseceğini dile getiren Akalın, yine her bayram olduğu gibi bunu evine sokmak yerine ihtiyaç sahiplerine dağıtacağını ifade etti.

Yaklaşık 2 saat kaldığı Yalıkavak Tren Beach sahnesinde kendisini dinlemeye gelen misafirlerine tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çeken güzel sanatçı, enerjisi ile de parmak ısırttı. Bayram programının da son derece yoğun olduğuna vurgu yapan Akalın “Bodrum, Çeşme, Didim ve İzmit’te sahne alacağım. Vallahi beni paylaşamıyorlar” dedi.

Sahnesinin sonlarına doğru erkek hayranlarına ve dinleyicilerine de seslenen başarılı popçu “Kızlara tek taşı siz almayın, bırakın çalışıp kendileri alsınlar” sözleri ile tavsiyelerde bulundu…

Maddi Sıkıntıları mı Var! Demet Akalın 11 Yıllık Kıyafetiyle Sahneye Çıktı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık